Papirni svet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Truth Or Dare

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Little.Hunter
Clan
Little.Hunter


Broj poruka : 12
Godina : 26
Lokacija : Imaginary World...

Truth Or Dare Empty
PočaljiNaslov: Truth Or Dare   Truth Or Dare EmptySub Sep 10, 2011 3:30 am

Ovo je moja knjiga koju sam pocela da pisem pre nekog vremena. Sama sam uradila pozadine u PS-u...

english version

Truth Or Dare Truthordare1
srpska verzija
Truth Or Dare Istinailiizazov

PLOT
Chloe Bennett je jos odmalena zelela da postane novinar. Sada ima 26 godina i radi u jednoj od najboljih americkih TV stanica. Chloe dobija glavnu vest i zadatak da otkrije sta se krije iza novog,mladog kandidata za kongresmensko mesto Lucasa Cartera,neznanca koji se odjednom pojavio i zadobio paznju cele politicke elite. Medjutim Chloe se uplice u slozenu mrezu politickih intriga i lazi. Tu nailazi na jos jedan problem-shvata da je Lucas fizicki privlaci...

Da li ce Chloe uspeti da otkrije sve sto se od nje trazi ili ce i ona postati deo slozene i opasne enigme..?
Saznajte u knjizi Istina ili Izazov(Truth or Dare)

Ovu knjigu cu objaviti ovde cim je zavrsim u PDF Fajlu...

P.S Sem ove postavljacu uskoro i neke svoje price i pesme
Hvala..
Nazad na vrh Ići dole
http://gossip-girl.forumsr.com/
BlackSimphony
Admin
Admin
BlackSimphony


Broj poruka : 136
Godina : 30
Lokacija : Izmedju jave i sna

Truth Or Dare Empty
PočaljiNaslov: Re: Truth Or Dare   Truth Or Dare EmptySub Sep 10, 2011 3:51 am

Zvuci zanimljivo....Bas cekam da vidim kako ce biti,procitacu je :)
I dobra je ova plava naslovnica ;)
Nazad na vrh Ići dole
Little.Hunter
Clan
Little.Hunter


Broj poruka : 12
Godina : 26
Lokacija : Imaginary World...

Truth Or Dare Empty
PočaljiNaslov: Re: Truth Or Dare   Truth Or Dare EmptySub Sep 10, 2011 3:55 am

Hvala ja se nadam da uskoro zavrsavam pa obavezno cu postaviti ovde ^^
Nazad na vrh Ići dole
http://gossip-girl.forumsr.com/
Scarlet
Admin
Admin
avatar


Broj poruka : 124

Truth Or Dare Empty
PočaljiNaslov: Re: Truth Or Dare   Truth Or Dare EmptySub Sep 10, 2011 3:57 am

Jovana, jedva cekam da je procitam.. Prica deluje bas interesantno.. :)
Nazad na vrh Ići dole
Little.Hunter
Clan
Little.Hunter


Broj poruka : 12
Godina : 26
Lokacija : Imaginary World...

Truth Or Dare Empty
PočaljiNaslov: Re: Truth Or Dare   Truth Or Dare EmptyNed Sep 11, 2011 5:56 am

Ovako posto su ostala poglavlja jos u toku ,ispavljanja i prepravljanja, a neka se jos uvek i pisu odlucila sam da vam ovde postavim 1.poglavlje knjige...Slobodno komentarisite i recite sta valja a sta ne...Hvala ^^


1.
New York je u vreme izbora mesto prava gozba za jednog novinara poput Chloe Bennett. Dosla je iz malog mesta sa malim sansama za uspeh i kroz samo cetiri godine se uzdigla do jedne od najzavidnijih pozicija u CBS Televiziji.
Sada njeno lepo lice sa velikim tamnim ocima i punim usnama krasi svake vesti.
Chloe ima srednje dugu svetlo smedju kosu profesionalno osisanu u paz. Njene velike oci i duge trepavice su veoma inteligentne i pronicljive. Njena visina od svega 165cm cini je da izgleda strogo i nedodirljivo u svakom pogledu.
Nikada nije narocito brinula za ljude oko sebe, i nije mnogo marila za ono u sta ljudi veruju i pricaju. Njoj je bilo vazno da ce to biti ekskluzivna prica,pa makar ona izvrnula istinu.
Sada, dok su izbori u toku spremna je na bilo sta samo da bi dobila glavnu pricu...


Njene crne pantalone obavijale su joj se oko nogu dok je zurila ka kancelariji direktora televizije. Obrazi su joj bili blago rumeni od brzine kojom se kretala. U rukama nosila je papire i ankete svog najnovijeg istrazivanja.
Na licu joj se kretao neki izraz srzbe i razocarenja.
Uletela je u kancelariju dok je sekretarica jurila za njom. Zadihano se nagnula na obe ruke preko stola.

-Ne mozete ovo da uradite gospodine Stafford..-rekla je coveku srednjih godina,prosede kose koji je citao novine.

Na njene reci podigao je obrvu, spustio novine i sklonio naocare sa nosa. Oci su mu bile biserno plave i stajale su ispod luka strogih prosedih obrva.

-Zapravo Bennettova, mogu. Zar zaista zaboravljas za koga radis svakih mesec dana?-upitao je strogo.
Chloe ga je samo gledala namrgodjeno i sa nezadovoljstvom prosla nervozno rukom kroz kosu. Ponovo ga je pogledala ovaj put mirnija i upitala.

-Zasto ste dozvolili da Miller dobije ovu pricu sa novim kongresmenom, kad znate da vec nekoliko nedelja radim na njemu?-
Pogledao je razumnije i odgovorio i dalje mirno.

-Bennettova, mlada si, sa 26 godina imaces jos mnogo prici o kongresmenima. Miller je u ovom poslu deset godina duze od tebe. Moras prepustiti ovu pricu njemu.-

-Ne mozete to da uradite. Ja necu dozvoliti da dobije moj materijal koji sam ja mukom nabavila.-poput deteta,cvrsce je stegla papire u rukama. Na taj gest Stafford se blago nasmesio.

-Mislim da mu materijal nece biti potreban. Ovaj novi covek je kao senka. Nigde nismo pronasli vise od imena, prezimena i mesta stanovanja.-
Chloe se namrstila i lukavo pogledala u papire.

-Ne postoji covek bez istorije. Ili on nije covek ili jako dobro krije svoju proslost. A cim neko krije svoju proslost to znaci da u njoj ima nesto sto ne bi svi trebali da znaju...To naravno nastupam ja...Novinar-

-Zapravo Bennettova tu nastupa Miller, takodje novinar- grublje je rekao.
Chloe je ljuta spustila glavu i setila se Jonasa Millera. Na krivom nosu nosio bi naocare velicine dve tegle. Imao je frizuru koja je izgledala neuredno. A njegova odeca izgledala je ocajno. Nije verovala da ce ga ijedan kandidat za kongresmena ili politicar pustio u kucu tako jadnog.
-Pa dobro bar mu mozete reci da kupi novu garderobu- zajedljivo je rekla. Znala je da taj maloumnik nista nece postici i da ce samo upropastiti veliku pricu. Ima cetrdeset godina i ovo mu je prva prica...Bas prica koju je Chloe htela...
-Chloe..-izgovorio je ovo upozoravajucim glasom,kojim ocevi upozoravaju male devojcice. Tiho i razocarano je izdahnula.
-Mogu li bar da proucim i intervjuisem ostale kandidate?-upitala je. Stafford je polako klimnuo glavom.
-U redu, ali ako se i malo budes pocela mesati u slucaj Jonasa Millera, kunem ti se da ces raznositi kafu,uzinu i postu narednih deset godina- izdahnula je kao dete koje nije dobilo ono sto zeli,i sa klimanjem glave napustila kancelariju.
Iako je obecala da se nece mesati,znala je i da nece moci da se drzi podalje od ovog slucaja.
Usla je u svoju kancelariju i u svom internet pretrazivacu ukucala ime Lucas Carter. Prazno sem clanaka koji govore o njegovoj kandidaturi. Stari clanci u novinama.Prazno. Datoteke CBS Televizije. Prazno!
Mora da postoji nesto sto se krije iza tih crnih ociju. Pogledala je njegovu sliku. Imao je kratku, sjajnu tamno smedju kosu i ugalj crne oci koje su gledale pravo kroz nju. Cak i preko slike i sjajno izgledao. Bio je visok preko 185cm i lepo gradjen. Kladila se da nije imao problema sa devojkama...
Na trenutak je osetila ubod ljubomore,a onda se trgla. Zatvorila je komjuter i govorila sebi kolika je ona glupaca. Pa on je kandidat za kongresmena, plus njoj nije dozvoljeno da ga pogleda zbog glupavog Millera. Udahnula je i ponovo otvorila lap top. Tiho je prosaputala.
-Saznacu ja ko si ti Carteru. Saznacu sve tajne koje se kriju iza tih ociju. Makar me to kostalo posla.-
Nijedna misterija nije dobra kao ona koja je zabranjena,a izgleda da je Chloe upravo nasla svoju.
Pokupila je svoje stvari i pre nego sto je iskljucila svetlo ugledala je kovertu. Nasmesila se i lukavo rekla.
-Saznacu,izgleda i pre nego sto sam mislila.- iskljucila je svetlo,javila se nekim kolegama i prvi put posle dugo vremena veoma zadovoljna napustila zgradu CBS-a.
Nazad na vrh Ići dole
http://gossip-girl.forumsr.com/
Sponsored content





Truth Or Dare Empty
PočaljiNaslov: Re: Truth Or Dare   Truth Or Dare Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Truth Or Dare
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Papirni svet :: Mladi pisci :: Vase knjige,pesme i price-
Skoči na: